EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ПРЕЖИВЕАЛА ПЕКОЛ ОД КОЈ СЕ УШТЕ СЕ ЛЕКУВА – поранешната на Богдан Срејовиќ била полиена со киселина по лицето, денес ќе подзинете како изгледа (ФОТО)

Поранешното момче на Цеца Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ зад себе има брак со Зорана Срејовиќ со која има и ќерка, а по разводот тој стапи во врска со архитектката и дизајнерката Влада Радосављевиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ✨ ✨ (@v.anila_r.ed)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ✨ ✨ (@v.anila_r.ed)

Парот во врска беше две години, а она ќе биде запаметена во јавноста по она што и се случило во 2016 година од страна на непознато лице.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ✨ ✨ (@v.anila_r.ed)

Имено пред влезот од нејзината зграда непознато лице и истурило киселина врз нејзиното лице, а по настанот таа била пренесена во болница.

На лицето таа имала изгореници од шести степен и оштетен вид.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ✨ ✨ (@v.anila_r.ed)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ✨ ✨ (@v.anila_r.ed)

По тешкиот период таа успеа да оздрави, а како присетување на настанот неодамна објави и фотографија од пеколниот момент во 2016 година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ✨ ✨ (@v.anila_r.ed)

Инаку Богдан пред неколку дена го прослави својот роденден во друштво на новата девојка, Јована Љубисављевиќ со кого се бакнуваше во уста пред да ги дувне свеќичките на тортата.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Гудељ и приреди изненадување на Анастасија – балони низ цела соба, торта со свеќички и во раката подарок кој ја стопи бремената ќерка на Цеца (ФОТО)

Angela

Германија убедлива во Скопје

Angela

ДЕНЕСКА Е ИСТОЧЕН ПЕТОК – БАЛАКЛИЈА: Празник поврзан со многу легенди и преданија

Angela