EXCLUSIVE MK
ЗАБАВА Занимливости НАСЛОВНА

Приватна колекција на оружје „тешка“ 1 милион долари (видео)

Типот 15 години посветено купувал оружје за својата приватна колекција и сега решил визуелно да ја сподели истата со јавноста преку неговиот YouTube канал.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Ја имаат само 43 луѓе во светот: Златна крв – најретката крвна група

Angela

Првпат заврна дожд на Гренланд на надморска височина од 2.600 метри

Angela

Се продава првиот потпис на Меси – цената од ден во ден расте! (ФОТО)

Angela