EXCLUSIVE MK
Uncategorized

Принц Хари и Меган не се поканети на роденденската парада на Чарлс Трети: Односите сè постудени!

Принцот Хари и Меган Маркл не се поканети на роденденската парада на Чарлс Трети, пренесува британски Дејли меил.

Кралот на Велика Британија на 14 ноември ќе наполни 75 години. Прославите за годишнината на Чарлс III ќе започнат со традиционалната кралска парада Trooping the Color, која ќе се одржи во Лондон на 17-ти јуни. Се очекува настанот да се одржи во посебни размери, бидејќи ќе биде прв за монархот во новиот статус.

Војводата и војвотката од Сасекс, очигледно, ќе ја пропуштат прославата.

„Слушнав дека принцот Хари и Меган не биле поканети на парадата на роденденот на кралот следниот викенд“, рече кралскиот експерт Ричард Еден.

„Се плашам дека ова е одраз на состојбата на односот [меѓу принцот Хари и кралот Чарлс III] во моментот“, додава инсајдер за Дејли меил.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Со млеко, мед и сирење до холивудскo лице

Angela

АРАПИТЕ ЌЕ ПОЛУДАТ ПО ОВАА СНИМКА – прво позираше во танга на базен, а сега девојката на Роналдо започна ново хоби, во земјата е единствена која го прави тоа!

Angela

3 совети од Кама Сутра со кои интимниот однос станува незаборавно искуство

Angela