EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Природна убавина и голи гради: Еве како изгледала Ана Николиќ пред да стане пејачка (ФОТО)

Ана Николиќ е една од најпознатите пејачки на нашите простори. Таа пред две децении кога се појави на музичката сцена го привлече вниманието со својот атрактивен изглед и одличниот глас и песни.

Кариерата на Николиќ започна во 2003 година со албумот „Јануари“, таа година доживеа голем успех и од тој момент нејзината кариера почна да напредува, а според неа, Марина Туцаковиќ, хитмејкерот кој почина пред неколку години, е одговорна за овој успех.

Ана никогаш не криеше колку и беше благодарна на Марина за се што направи за неа, но и за многуте хитови што ги напиша.

На една страница на Инстаграм на која се објавуваат стари фотографии од славни лица, се најде и фотографијата на Ана, а како што пишува таа е направена пред почетокот на нејзината музичка кариера.

Таа позира со голи гради кои ѕиркаат низ еден цвет. Сите ја коментираат нејзината природна убавина во младоста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @estradni.arhiv

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Пустош во животот: Три хороскопски знаци наскоро ќе бидат „исцедени како лимон“, но ѕвездите советуваат како да ги надитрите непријателите!

Angela

Хороскопски знаци кои се најлоши во флертување

Angela

Нашиот Трајче ја освои балканската публика: Слаткото момче порасна, еве како изгледа денес (ФОТО)

Angela