EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ПРОЅИРНА ТАНГА И БРАДАВИЦА ВО КАДАРОТ – Милица Дабовиќ објави топлес фотографија која не ја наплати преку „Онлифанс“, ќе триете очи и вие! (ФОТО+18)

Поранешната српска кошаркарка Милица Дабовиќ повторно е во центарот на вниманието на јавноста откако објави топлес фотографија.

Имено сите добро знаат дека таа има профил на „Онлифенс“, на кој објавува повеќе од провокативни и сексапилни фотографии за возрасни, па на тој начин заработува пари.

Но, овој пат таа сподели на Твитер фотографија сосема „бесплатна“ за следбениците.

Фотографијата наиде на многу критики, а пред да ги добие таа самата им порача на „критичарите“ да почнат со коментарите против неа и нејзиното тело без силикони и фотошоп.

Сепак оние кои не наоѓаат мани, подзинаа од нејзината проѕирна танга и брадавица која и ѕирна во кадарот.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Филипче: За влез и излез од земјава ќе се бара сертификат, потврда или негативен тест

Angela

Перез победи, но Алонсо направи шоу во Џеда

Angela

КОНЕЧНО СЕ ВРАЌА СОНЦЕТО ВО МАКЕДОНИЈА – еве какво време не очекува, особено подгответе се за викендот кој е пред нас!

Angela