EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

САКАШЕ ДА ГИ ИМА ПРИРОДНИТЕ ГРАДИ НА НЕЈЗИНАТА МАЈКА ПА ЛЕГНА ПОД НОЖ – ќерката на легендарната пејачка непрепознатлива по операциите (ФОТО)

Николија Јовановиќ го привлече вниманието на медиумите како ќерка на фолк-ѕвездата Весна Змијанац и многу брзо се избори за своето место под сонцето.

Меѓутоа, кога во 2011 година почна да го крои својот музички пат, младата пејачка изгледаше многу поразлично од денес, а ја красеше долга руса коса. Набрзо ја замени со кафени нијанси, а сите овие години обожавателите можеа да ја видат во различни изданија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NIKOLIJA (@nikolijaofficial)

Со шишки или без нив, со кратка или долга коса, често сака да изненадува со необични модни комбинации.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NIKOLIJA (@nikolijaofficial)

Но, и Николија „легна под нож“ за да ги поправи деловите од телото кои не ѝ се допаѓаат, а кои ни модните експерименти не можеа да ги стават во втор план.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NIKOLIJA (@nikolijaofficial)

Таа посетила пластичен хирург за да го зголеми градите, а на лицето ги оперира носот и јаболчните коски.

Николија е задоволна од својот изглед сега, па фокусирана е на воспитувањето на ќерките и на музичката кариерa.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Барди во друштво на Роналдо, Мендиета, Ди Стефано, Негредо..!

Angela

Жените ѝ плаќаат по 1.700 евра за да дознаат дали мажите им се верни: Речиси сите паѓаат на ТЕСТОТ!

Angela

Се урна приватен авион во Милано, 8 жртви

Angela