EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Светот на познатите

САНТИМЕТАР ЈА ДЕЛЕШЕ СВЕТОТ ДА И ГИ ВИДИ ГОЛИТЕ ГРАДИ – Хајди Клум ги стаписа фоторепортерите кои не знаеја попрво каде да сликаат (ФОТО)

Иако досега видовме голем број предизвикувачки фустани на 7-от Кански фестивал, натпреварот за најпровокативно модно издание не е завршен. Доказ за тоа е фустанотшто славната манекенка Хајди Клум го носеше на премиерата на филмот The Pot-Au-Feu“ во Кан.

Имдно, нејзиниот стајлинг потсетува на најпредизвикувачките аутфити прикажани во претходните години на овој настан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum Fanpage (@heidiklumly)

Хајди Клум, која обично сака предизвикувачки модни изданија, прошета на црвениот тепих во фустан со најпровокативното деколте. Градите ѝ беа речиси целосно откриени, а највисокиот шлиц откри дека на неа нема ни „трошка“ долна облека.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum Fanpage (@heidiklumly)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum Fanpage (@heidiklumly)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

СКАНДАЛ НА ПРВАТА ПОЛУФИНАЛНА ВЕЧЕР – ова го немаше пред малите екрани, еве што се случи додека настапуваше фаворитот за победа (ВИДЕО)

Angela

Шок во Барселона: Познато колку ќе паузира Агуеро

Angela

И СУДОТ ВО БРИТАНИЈА МУ ГО СВРТИ ГРБОТ – Принцот Хари загуби на суд, кога ќе го слушне ова ќе се разочара од својата земја како никогаш порано

Angela