EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Фудбал

Светски познатиот фудбалер фатен во експлицитна поза со девојката! (ФОТО 16+)

Дали атрактивната русокоса орално го задоволува своето познато момче, фудбалерот на Милан и Франција, Тео Ернандез, е главното прашање на социјалните мрежи? Папараци снимиле експлицитни сцени на јахтата на фудбалерот на Милан, Тео Ернандез.

Францускиот дефанзивец и неговата девојка Зое Кристофоли се фатени на дело додека им се препуштаат на страстите. Многумина сега се прашуваат дали атрактивната убавица орално го задоволува своето познато момче.

Целата сцена предизвика уште поголемо внимание, бидејќи многу блиску до од нив има уште еден маж, иако двајцата не го забележаа. Инаку, по напорната сезона во Милан, Тео е на заслужен одмор со својата девојката, тату мајсторката Зои Кристофоли,на јахта најверојатно со надеж дека ќе бидат многу далеку од очите на јавноста.

Сепак, ниту на јахта тие не биле „сами“. Папараците ги фатија на палубата во моментот кога страсно се бакнуваа. На некои фотографии се гледа како Зои го бакнува Тео по целото тело, дури во некој моменти тоа изгледа и како таа орално да го задоволува Тео.

Францускиот репрезентативец не е прв пат да биде фатен во експлицитни пози со својата девојка. Тео и Зои инаку се во врска три години и го имаат синот Тео Јуниор. Сексапилната Зои обожава да се слика и да го покажува своето истетовирано тело.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Како ќе ни влијае ретрограден Плутон почнувајќи од 1 мај?

Angela

5 НАЈСУЕТНИ хороскопски знаци, дали сте ​​меѓу нив?

Angela

ССМ: Да го заштитиме здравјето на работниците во услови на топлотен бран

Angela