EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Сека Алексиќ разголена во џакузи, а околу неа рај – пејачката ужива во двор како од бајките во својата вила (ФОТО)

Пејачката Сека Алексиќ го уреди својот дом во Стара Пазова како од бајка, па таму ужива со сопругот Вељко и синовите Јован и Јаков.

Таа има деловни обврски преку глава, а секој момент го користи за одмор, па сега покажа како се опушта во дворот на семејниот дом.

Пејачката за себе си купила џакузи, а на својот Инстаграм профил објавила видео во кое покажува како ужива.

На неа не и пречеше тоа што времето надвор не е совршено, но затоа температурата на водата ја направи совршена за да може што повеќе да се опушти.

Сека се соблече во базен, а сите и завидуваа на луксузот во кој ужива.

„Совршена си“, „Какво опуштање“, „Можам само да ти завидувам, убава си“, се само дел од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic)

Пејачката често споделува фотографии на Инстаграм на кои позира во својот дом, а многупати открила како изгледаат и другите соби.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Тестирајте го видот: Колку брзо можете да ги забележите сите 8 разлики помеѓу овие две илустрации?

Angela

Дневен хороскоп: Еден знак ќе започне во љубовна врска

Angela

Еве како изгледа Наташа Шавија по претепувањето: На Стефан му пречел длабокиот шлиц – старлетата откри низ што поминала (ФОТО)

Angela