EXCLUSIVE MK
Љубов и интима ЗАБАВА

СЕКСИ ПРАШАЊА: Поставете им ги на љубовникот и станете поинтимни

Кога разговараме за секс знае да биде непријатно, без разлика на блискоста на партнерите и колку интимност има меѓу нив. Овие прашања може да ја опуштат атмосферата и да внесат смеа и возбуда во вашата комуникација. Дали ќе ги поставите на партнерот за да го „живнете“ сексуалниот живот или на странец за да го запознаете подобро, ќе ви се најдат!

Повелете:

  • Каков беше твојот прв бакнеж?
  • Како изгледаше првиот секс за една ноќ?
  • Што си направил/а сексуално што никогаш повеќе нема да го правиш?
  • Кое е најсмешното сексуално искуство што некогаш си го имал/а?
  • Кое е најнезаборавното сексуално искуство што некогаш си го имал/а?
  • Кое е најинтересното порно на кое си мастурбирал/а?
  • Која ти е омилена поза?
  • Кој дел од телото ти трепери кога ќе го допрам?
  • Што те „запалува“ во секундата?
  • Дали болка ти причинува задоволство?

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Пози кои ниту една жена нема да ги одбие

Angela

Немања Гудељ домаќин на Цеца во Севилја

Angela

Пештера во САД продадена на аукција за два милиона долари

Angela