EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

СЕКС БОМБА НА 22 ГОДИНИ – публиката занеме од израелската преставничка на Евровизија, кога ќе ја видите особено по бикини ќе подзинете (ФОТО)

Претставничката на Израел на Евровизија е 22-годишната Ноа Кирел, позната како актерка, пејачка и судија во шоуто „Israel’s Got Talent“. Многумина ја сметаат за најубава натпреварувачка, а веќе има обожаватели меѓу другите изведувачи, пишува „Слободна Далмација“.

Британската претставничка Меј Мулер ѝ кажала дека е нејзина голема обожавателка и ја поканила да излезат: „Се уште не сме се виделе ниту сме отишле на вечера, немав време, но сигурна сум дека ќе одиме“, им откри Ноа на новинарите на првото официјално претставување во Ливерпул.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Noa Kirel (@noakirel)

Ноа Кирел го објави својот прв деби-сингл на 14-годишна возраст, а потпиша договор со Атлантик рекордс кога имала 18 години. Оттогаш, таа има добиено бројни награди, вклучувајќи го и најдобриот израелски чин на MTV Europe Music Awards.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Noa Kirel (@noakirel)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Noa Kirel (@noakirel)

Повеќе од 1,4 милиони луѓе ја следат музичарката на Инстаграм, а таа редовно објавува свои фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Noa Kirel (@noakirel)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

БЕРЛУСКОНИ СИ НАПРАВИЛ СОПСТВЕНА ГРОБНИЦА ВО ДОМОТ, НО ПОТОА ДОЗНАЛ ДЕКА ЈА НАПРАВИЛ ЗА ЏАБЕ – следувало шок информација уште кога бил жив!

Angela

ЛИЦЕТО „НЕ Е НЕЈЗИНО“, А ГЛАСОТ НЕПРЕПОЗНАТЛИВ – кога ќе ја видите Лорин на својот прв настап на Идол нема да поверувате дека победила двапати на Евровизија!

Angela

Принцот Хари ќе присуствува на крунисувањето на кралот Чарлс Трети, Меган ќе чува деца

Angela