EXCLUSIVE MK
Шоу биз

Се испружи на подот и легна на земјата – Ана Николиќ ги шокираше следбениците на Инстаграм, оваа фотографија не се „чува“ ниту во приватната архива (ФОТО)

Популарната пејачка Ана Николиќ често успева да ја шокира јавноста со својот стајлинг и со фактот дека е многу лежерна кога е во прашање позирањето.

На нејзиниот Инстаграм профил се појави фотографија на која Ана седи во панталони од тантела на подот, на плочките, во ходникот со голема чанта до неа.

На фотографијата се гледа како пејачката во црн корсет од тантела и вдлабнати панталони седи на подот од зградата во која живее и мести обетка.

На нејзините стапала имаше сандали и шарм од тантела, а до неа стоеше голема чанта со футрола за шминка и шише со вода.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Каде е Меланија Трамп во екот на судењето на Доналд: Еве каде живее, што прави и со кого е најблиска

Angela

КОСОВО И АЛБАНИЈА СЕ БРАТ И СЕСТРА, А НИВНАТА МАЈКА Е „ГОЛЕМА АЛБАНИЈА“ – албанската претставничка на сцената настапи со целото семејство (ВИДЕО)

Angela

Вештачката интелигенција ќе може да создава музика според текстот?

Angela