EXCLUSIVE MK
Шоу биз

Се испружи на подот и легна на земјата – Ана Николиќ ги шокираше следбениците на Инстаграм, оваа фотографија не се „чува“ ниту во приватната архива (ФОТО)

Популарната пејачка Ана Николиќ често успева да ја шокира јавноста со својот стајлинг и со фактот дека е многу лежерна кога е во прашање позирањето.

На нејзиниот Инстаграм профил се појави фотографија на која Ана седи во панталони од тантела на подот, на плочките, во ходникот со голема чанта до неа.

На фотографијата се гледа како пејачката во црн корсет од тантела и вдлабнати панталони седи на подот од зградата во која живее и мести обетка.

На нејзините стапала имаше сандали и шарм од тантела, а до неа стоеше голема чанта со футрола за шминка и шише со вода.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Ал Пачино раскина со девојката три месеци откако добија син

Angela

ОВА Е ПОСЛЕДНАТА ЖЕЛБА НА ТИНА ТАРНЕР – еве како ќе биде испратена легендата на рокенролот на сопствениот погреб

Angela

Некој сака да ми ја „скине“ главата: Дарко Лазиќ се огласи по скандалозната снимка од него

Angela