EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Се качи на сцена и ѝ удри шлаканица, по Бебе Реџа уште една албанска пејачка нападната среде концерт во САД (ВИДЕО)

По Бебе Реџа уште една албанска пејачка била нападната среде концерт во САД. Пејачката Ава Макс (29) во вторникот вечерта настапувала во Лос Анџелес кога еден од присутните од публиката се качил на сцена и ѝ удрил шлаканица.

По инцидентот, Ава продолжила со пеење и покрај тоа што имала повреди на лицето. На едно од видеата кое беше снимено од публиката, се гледа како пејачката се држи за глава.

Обезбедувањето брзо реагирало и го отстрннил непознатиот маж. По концертот пејачката рече дека се здобила со повреди на окото.

За потсетање, пред два дена пјачката Бебе Реџа беше удрена со телефон во главата на настап во Њујорк, откако покажа двоглав орел, симболот на Голема Албанија. Бебе тогаш итно го прекина концертот и заврши во болница со три конци на главата.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Пештера во САД продадена на аукција за два милиона долари

Angela

Се продава првиот потпис на Меси – цената од ден во ден расте! (ФОТО)

Angela

Арсовска со 28.083 гласа разлика го победи Шилегов

Angela