EXCLUSIVE MK
Шоу биз

СЕ ОГЛАСИ ОД БОЛНИЧКИОТ КРЕВЕТ – Дарко Лазиќ повторно во болница, не му доаѓа ум на пејачот, еве каква компликација има сега (ФОТО)

Фолкерот Дарко Лазиќ беше опериран за затегнување на кожата, а сега повторно заврши во болница.

Пејачот морал да мирува за да избегне компликации, на кои не се придржувал, па настанало крварење и тој морал повторно да оди во болница.

Тој се јави во живо на својот Инстаграм профил додека лежеше во болнички кревет, придружуван од сопругата Катарина.

Дарко во еден момент стенкаше од болка и откри што се случило, а многумина забележаа колку е блед и исцрпен.

„Морам да бидам тука додека не престане крварењето. Не можам да станам. Ќе бидам добро, се надевам, се ќе биде добро. Бев малку немирен, лекарите направија се добро“ – рекол Дарко, а  целото време стенкаше од болка додека се смееше.

Дарко беше придружуван од сопругата Катарина, која ги коментираше негативните коментари кои му беа напишани во преносот во живо.

„Мојата сопруга гледа во живо, седи до мене. Веројатно и сум поубав преку екранот. Нека пишуваат лоши коментари, постојат за да бидат напишани. Тие луѓе не сакаат прво добро за себе, а камоли за другите, им посакувам се најдобро. Им благодарам на сите што ми посакуваат добро и што ми посакуваат брзо закрепнување“ – изјави Дарко.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

НЕРАЗДЕЛНИ ДРУГАРСКИ СЕ ОД 12 ГОДИШНА ВОЗРАСТ – оваа позната актерка ќе и биде кума на Анастасија Ражнатовиќ на свадбата (ФОТО)

Angela

„ПИКЕ МЕ ИЗНЕВЕРУВАШЕ ДОДЕКА ТАТКО МИ БЕШЕ НА ИНТЕНЗИВНА НЕГА“ – Шакира реши да го разоткрие поранешното момче до крај: Сè дознав од медиумите!

Angela

Никогаш нема да поверувате дека таа и е сестра – оваа жена е повлечена од јавниот живот, а и е сестра на Јелена Розга (ФОТО)

Angela