EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Се породи Марија Микиќ: Децата на убавата пејачка се помалку од една година разлика

Пејачката Марија Микиќ денеска се породи и роди момче. Пораѓањето помина добро и двајцата се чувствуваат добро.

Марија утрово во породилиштето ја придружуваа нејзиниот вереник Јован Пантиќ и нејзината ќерка Ѓурѓа, која во јули ќе го прослави својот прв роденден.

Пејачката, да потсетиме, изненади многумина кога откри дека повторно е бремена, а дека забременила само еден месец откако ја родила ќерката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marija Mikic (@wwwmarijamikiccom)

Неодамна нејзиниот избраник и таа купиле имот недалеку од Бежаниска коса, за кој платиле речиси половина милион евра.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

На Сергеј Трифуновиќ му е забранет влез во Хрватска и сите земји од ЕУ

Angela

Дневен хороскоп: Овенот лесно до успех, за Ракот подобрување на финансиите

Angela

Умешно го прикрива големиот труднички стомак – Анастасија позираше во фустан кој го посакува секоја девојка, изгледа како од бајките (ФОТО)

Angela