EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Се породи Марија Микиќ: Децата на убавата пејачка се помалку од една година разлика

Пејачката Марија Микиќ денеска се породи и роди момче. Пораѓањето помина добро и двајцата се чувствуваат добро.

Марија утрово во породилиштето ја придружуваа нејзиниот вереник Јован Пантиќ и нејзината ќерка Ѓурѓа, која во јули ќе го прослави својот прв роденден.

Пејачката, да потсетиме, изненади многумина кога откри дека повторно е бремена, а дека забременила само еден месец откако ја родила ќерката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marija Mikic (@wwwmarijamikiccom)

Неодамна нејзиниот избраник и таа купиле имот недалеку од Бежаниска коса, за кој платиле речиси половина милион евра.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Боровинките го намалуваат ризикот од проблеми со срцето

Angela

Знаци кои откриваат дека мажот е лош во кревет

Angela

Овошни плодови за хидрирано и здраво тело

Angela