EXCLUSIVE MK
Љубов и интима НАСЛОВНА Шоу биз

Се соблече мајката на Прија: Борка е риба ипол во бикини (фото)

Александра Пријовиќ важи за една од најзгодните пејачки во регионот, а нејзината убавина ја наследила токму од нејзината мајка.

Пријовиќ што и да облече одлично и стои на нејзината фигура, па често знае да го привлече вниманието без разлика во каково издание да се појави.

Меѓутоа, овојпат вниманието го привлече токму нејзината мајка која се фотографираше во разголено издание во бикини.

Под нејзината објава следеа позитивни коментари, меѓу кои имаше и оние од странци.

Инаку, Борка ужива во љубовната врска со Фахрудин Буљабашиќ, но со него не се појавува во јавност.

фото: инстаграм

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Знаците ќе ви кажат се: Вака се однесува жена која не е подготвена за сериозна врска

Angela

Го уништуваат задоволството: Три работи кои жените не треба да ги прават пред сексот

Angela

Го вратила за да и направат соодветни обетки и повеќе никогаш не го добила – историскиот ѓердан на принцезата Дијана оди на наддавање

Angela