EXCLUSIVE MK
Љубов и интима НАСЛОВНА Шоу биз

Се соблече мајката на Прија: Борка е риба ипол во бикини (фото)

Александра Пријовиќ важи за една од најзгодните пејачки во регионот, а нејзината убавина ја наследила токму од нејзината мајка.

Пријовиќ што и да облече одлично и стои на нејзината фигура, па често знае да го привлече вниманието без разлика во каково издание да се појави.

Меѓутоа, овојпат вниманието го привлече токму нејзината мајка која се фотографираше во разголено издание во бикини.

Под нејзината објава следеа позитивни коментари, меѓу кои имаше и оние од странци.

Инаку, Борка ужива во љубовната врска со Фахрудин Буљабашиќ, но со него не се појавува во јавност.

фото: инстаграм

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Вистина или само верување: Дали природната козметика е навистина здрава?

Angela

ДЗС: Попишани вкупно 1.132.484 лица, 353.256 домаќинства и 480.364 станови

Angela

Што е подобро? Свежо цеден сок или смути?

Angela