EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Фудбал

Се соблече српскиот фудбалер во Дубаи: Срцата на девојките останаа „скршени“ откако го видоа овој детаљ на неговото тело – и МАЖИТЕ ЌЕ СЕ ЅВЕРАТ (ФОТО)

Српскиот фудбалер Вујадин Савиќ има четири деца со актерката Мирка Васиљевиќ со кого е во складен брак веќе долги години наназад.

Иако тие се уште не се законски венчани, фудбалерот неодамна ја изненадил својата сопруга со еден гест кој не само што ја воодушевил, туку и скршил многу „женски срца“.

Колку Вујадин ја сака својата партнерка која му родила четири деца, докажува и неговата најнова тетоважа која ја има на своето тело.

Тој додека позирал гол во Дубаи открил дека на градите во пределот на срцето го има истетовирано ликон на Мирка што е доволен доказ за нивната љубов.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Димитриевски со Рајо се радуваше на победа на гостувањето кај Барселона

Angela

МВР: Лични карти ќе може да се подигаат и во текот на викендот

Angela

ЛЕСНА, ВКУСНА И ЗДРАВА ВЕЧЕРА! Направете маринирани тиквички со сирење – ќе уживате во секој залак!

Angela