EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Синот на Сораја се вози во иста количка како децата на Роналдо – не може ниту да претпоставите колку пари е, ќе подзинете од изгледот (ФОТО)

Старлетата Сораја Вукелиќ пред месец и половина стана мајка.

За време на својата бременост, таа беше отсутна од социјалните мрежи, но сега е повторно активна на истите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara (@sorajavucelic)

Сораја во моментот ужива во Милано, во друштво на својот партнер и синот Кан.

Иако често изјавува дека ниту таа ниту нејзиниот партнер не сакаат да се експонираат, сепак Сораја на ја пропушти приликата на социјалните мрежи да ја претстави детската количка од луксузен бренд која ја набавила за своето бебе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara (@sorajavucelic)

На прашање на новинарот од емисијата „Премиера“ која се емитува на српската Пинк телевизија за цената на количката, таа му посочи да ја праша Георгина, алудирајки дека и вереницата на славниот Роналдо ја има истата.

Истата инаку е во вредност од 10 илјади долари, а следбениците коментираат дека не е ништо поразлична од обичните колички за деца.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara (@sorajavucelic)

За потсетување, на контроверзната старлета од 2018 година и е забренет влез во Србија, поради тоа што нејзиното име се напло на список на личности кои се опасни по безбедноста на земјата.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

За време на интимниот однос, мажите СЕКОГАШ ги забележуваат овие 3 работи на жените

Angela

Овие особини откриваат дека жената е врвна љубовница

Angela

Навивачите го мразат најмногу на свет, ама управата на Јунајтед му нуди – нов договор!

Angela