EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Сите гледаа со часови во шлицот на Сања Кужет во финалето на „Ѕвездите на гранд“ и чекаа да покаже нешто повеќе, ваков фустан ретко кој се осмелува да носи (ФОТО)

Големото финале во „Ѕвездите на гранд“ заврши во саботата вечерта.

На шоуто победи нашата пејачка Славица Ангелова од Струмица, но вниманието го привлече добро познатата водителка и нејзината комбинација во која гледаа и мажите и жените.

Имено водителката Сања Кужет за големото финале се одлучила за светкаво зелен долг и елегантен фустан кој бил со необичен крој, пишуваат српските медиуми.

Тие додаваат дека нејзиниот шлиц бил толку длабок што во него сите гледале со часови и чекале да се случи нешто неочекувано.

Освен тоа таа како моден детаљ на себе имала и качулка која била од самиот фустан.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

И ПО ТРИ ДЕЦА ИЗГЛЕДА НЕРЕАЛНО – кога жените ќе видат што облече Ана Ивановиќ еден месец по породувањето ќе и позавидат во истиот момент! (ФОТО)

Angela

Направете си сами миризлива бомба за капење и уживајте во топла купка

Angela

„Навали народе“ сред еуфорија: Вардар продава билети за три меча одеднаш!

Angela