EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Сите гледаа со часови во шлицот на Сања Кужет во финалето на „Ѕвездите на гранд“ и чекаа да покаже нешто повеќе, ваков фустан ретко кој се осмелува да носи (ФОТО)

Големото финале во „Ѕвездите на гранд“ заврши во саботата вечерта.

На шоуто победи нашата пејачка Славица Ангелова од Струмица, но вниманието го привлече добро познатата водителка и нејзината комбинација во која гледаа и мажите и жените.

Имено водителката Сања Кужет за големото финале се одлучила за светкаво зелен долг и елегантен фустан кој бил со необичен крој, пишуваат српските медиуми.

Тие додаваат дека нејзиниот шлиц бил толку длабок што во него сите гледале со часови и чекале да се случи нешто неочекувано.

Освен тоа таа како моден детаљ на себе имала и качулка која била од самиот фустан.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

НЕМА ДА ЗНАЕТЕ КАДЕ ДА ЈА ГЛЕДАТЕ ПОПВРО КУМАТА НА ЦЕЦА – пејачката Вики Миљковиќ доле во мини здолниште, горе со деколте кое ќе „прсне“ (ФОТО)

Angela

Кои половни авомобили најмалку губат на вредност?

Angela

Поранешниот батлер на Чарлс проговори за новиот дрес код за крунисувањето: Една работа особено ќе биде променета од крунисувањето на кралицата Елизабета!

Angela