EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

СКАНДАЛ НА ПРВАТА ПОЛУФИНАЛНА ВЕЧЕР – ова го немаше пред малите екрани, еве што се случи додека настапуваше фаворитот за победа (ВИДЕО)

Пејачката Лорин од Шведска важи за една од убедливите фаворити за победа на овогодинешната Евровизија, а публиката во Ливерпул вчера уживаше во нејзиниот настап на првата полуфинална вечер.

Додека гледачите пред малите екрани видоа совршен настап на Лорин, на социјалните мрежи се шири видео на кое се гледа како нејзиниот настап бил прекинат од непознато момче кое скокнало директно на сцената.

Како што се гледа на видеото на „Тик Ток“ додека таа го изведуваше својот перформанс на бината се појави момче кое раширило знаме и стоело мирно до неа, но за среќа ова момче не се прослави поради тоа што режисерите перфектно го избегнале инцидентот.

@situationerr the queen continued to deliver and made it to the finals! #loreen #eurovision #eurovision2023 #tatto #fyp #foryou #fördig #fypシ #foryoupage #viral #foryoupageofficiall #fördigsidan #fördigpage #fypage #melodifestivalen #mello #esc #esc2023 ♬ originalljud –

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Исповед на провинцијалка: Не ми треба партнер, сакам секс

Angela

Гудељ и приреди изненадување на Анастасија – балони низ цела соба, торта со свеќички и во раката подарок кој ја стопи бремената ќерка на Цеца (ФОТО)

Angela

Активни девет пожари, најкритично во Старо Нагоричане

Angela