EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

СКРОЗ ГОЛ – жените непрекинато ќе гледаат во „машкоста“ на победникот на Евровизија кој не се срами да ја покаже, а тоа што го имаше во устата е фрапантно

Пејачот од групата „Манескин“, Дамиано Давид повторно ја шокираше јавноста, особено следбениците на Инстаграм објавувајќи топлес фотографија.

Тој позираше потполно гол со џоинт во устата, додека „машкоста“ ја прикри со црно срце емотикон.

Тој под фотографијата напиша дека турнејата е завршена и дека поради тоа по цел ден гол ќе пуши џоинт.

Фотографијата секако предизвика стотици коментари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Damiano David/Måneskin (@ykaaar)

„Види што прави овој и каков пример дава на децата“, „Тебе те следи млада публика, мораш да бидеш одговорен и да не даваш такви примери“, „Ужас како се однесуваат идолите на нашите деца“, се само дел од коментарите.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Објаснето во 3 минути: Што значи здрава исхрана?

Angela

Откриени тајните сметки на Гвардиола со кои затајувал данок

Angela

Предлози кои ќе ве заситат, а нема да ве здебелат

Angela