EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

СЛЕДБЕНИЦИТЕ ПОДЗИНАА – што се случува со косата на Сека Алексиќ? Пејачката непрепознатлива со овој стил и фризура (ФОТО)

Српската пејачка Сека Алексиќ се снимаше додека беше на фризер, па на Инстаграм објави како изгледа додека се подготвува нејзината фризура.

Популарната пејачката веќе подолго време има долга коса, па речиси и сите да заборавија како изгледала со кратка и шатирана коса.

На нејзиниот Инстаграм пост се гледа како тим од седум луѓе се околу фризерското столче на пејачката, а она од што подзинаа следбениците е нејзианта должина на коса.

Имено таа напиша дека должината на новата фризура и е 140 сантиметри и тежи 1000 грама.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Безос ќе донира 100 милиони долари за помош на Хаваи

Angela

Руне покажа дека е голем талент, но Ѓоковиќ е најголемиот во светскиот тенис

Angela

Прва нова песна на „Парни Валјак“ по смртта на Аки

Angela