EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

СНААТА НА ЃОКОВИЌ „ГРМИ“ ВО БИКИНИ – се породи пред само три месеци, а кога ќе прочитате како ја довела линијата до совршенство ќе се фатите за работа!

Снаата на Новак Ѓоковиќ, Сашка Веселинов се породи на 22 март оваа година и на свет го донесе синот Александар.

Таа по породувањето започна да вежба и здраво да се храни како би ја довела својата линија до совршенство.

  

Имено таа овие денови е во Црна Гора каде работно го подготвува својот нов проект, а на јахта позираше во бикини докажувајќи го напорниот труд кој се исплател во минатиот период.

По ова таа ги собра сите позитивни коментари на социјалните мрежи, па следбениците и порачаа дека изгледа сјајно и дека е вистинска риба.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Извор на здравје: Мафини со тиква и рузмарин

Angela

Кејт Мидлтон во луксузно издание: Дијамантите на Дајана и копчиња од скапоцен камен (ФОТО)

Angela

Намаз од црвена леќа за мезе со фурнаринки

Angela