EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Сопругата на Слоба Радановиќ нападната од поранешниот сопруг, еве низ каков пекол поминала три месеци по породувањето

Јелена Радановиќ, сопруга на пејачот Слоба Радановиќ, била физички нападната од нејзиниот поранешен сопруг пред куќата во Вишњичка бања.

Како што пишуваат медиумите, Јелена била нападната од нејзиниот поранешен сопруг со кој има две деца додека била надвор од куќата со својата бремена сестра.

Поранешниот сопруг на Јелена дошол кај неа за да ги земе децата и од засега непознати причини физички ја нападнал.

Случајот веднаш го пријавила во полиција, а со нејзината сестра и татко моментално се наоѓа во Ургентен центар каде и даваат прва помош и ги констатираат повредите со кои се здобила.

Да потсетиме, Јелена се породи пред само три месеци и на свет го донесе синот Дамјан.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

СЛЕДУВААТ ТРИ СРЕЌНИ ДАТУМИ ВО АПРИЛ – особено обрнете внимание на датумот „огледало“ кој доаѓа многу наскоро

Angela

ДЗС: Досега се попишани 711 418 граѓани

Angela

Тоа што прво ќе го видите на сликата открива многу за вашиот карактер (фото)

Angela