EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Сораја не штеди за наследникот, па претерува: Ова парче бебешка облека чини 650 евра (ФОТО)

Старлетата Сораја Вучелиќ во февруари го доби првиот син со својот избраник, кој уште го крие од очите на јавноста.

На синот му го даде името Кан, а судејќи по објавите на Инстаграм, старлетата ужива во улогата на родител.

Таа живее луксузен живот, а на синот веќе му купува скапи работи по кои и таа е препознатлива.

Таа не штеди на брендирани парчиња за својот син, а сега на својот Инстаграм сподели фотографија од бебето во боди на познат бренд чија цена е дури 650 евра.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Работењето од дома ќе биде регулирано во новиот Закон за работни односи

Angela

Одржана втората полуфинална вечер на Евровизија – ќе се изненадите од 10-те финалисти, особено оваа земја „НЕ ЗАСЛУЖИ“ да влезе (ВИДЕО)

Angela

МЗ: Зголемен интересот за вакцинација, вчера се аплицирани 16.955 вакцини

Angela