EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Српската старлета Станија гола во када се пофали со скапоцен прстен: Кажав ДА! (ФОТО)

Српската старлета Станија Добројевиќ извесно време поминува во Америка и секојдневно ги изненадува своите фанови и следбеници со провокативни фотографии.

Старлетата е позната по истакнувањето на задникот со што заработи вистинско богатство, како што неодамна призна и самата, но и по разните пози кои го оставаат машкиот пол без здив.

Сега таа реши да открие дел од луксузот во кој ужива и објави видеа на кои е целосно гола во пена за капење, а кога е на врвот од зградата со неверојатен поглед.

Но, тоа не е сѐ, Станија покажа и скап прстен на раката и напиша:

– Реков „ДА“.

Дали ова е само провокација или пак Добројевиќ е подготвен да стапне на лудиот камен, останува да видиме.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Познавачите предвидуваат: Паметните телефони ќе исчезнат за 10 години

Angela

Црвен или бел компири: Која е разликата и кој е поздрав?

Angela

Во Јапонија се отвора забавниот парк „Светот на Супер-Нинтендо“

Angela