EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Станија ги надмина границите во голотија: Градите и задникот во преден план, вака старлетата ужива на плажа (ФОТО)

Станија Добројевиќ ги воодушеви своите следбеници со одлични фотографии од плажа!

Таа секогаш позира во разголено издание, но овој пат ги помина тие граници.

Во розово мини бикини Станија покажа премногу.

Целиот задник и најголемиот дел од градите ги стави во преден план и ја разбуди фантазијата.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

НЕМА НЕКОЈ КОЈ НЕ СЕ СЕЌАВА: Сите ја обожуваа Руслана, а денес годините си го направија своето – нема да поверувате колку има! (ФОТО)

Angela

„Навали народе“ сред еуфорија: Вардар продава билети за три меча одеднаш!

Angela

Кејт Мидлтон одби да им даде автограм на деца, па им објасни: Не смеам да се потпишувам, еве ја причината!

Angela