EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ТАА е најзгодната водителка на Балканот: И мажите и жените воздивнуваат на ова секси ВИДЕО

Водителката Ана Радуловиќ често објавува фотографии на кои ја истакнува нејзината витка фигура.

Имено, многу припадници на посилниот пол не можеа да останат имуни на нејзиниот нов видео клип кој го објави на социјалната мрежа Инстаграм.

Таа објави видео клип во кој е во костим за капење и на атрактивна локација.

Она што никој не можеше да го пропушти е витката фигура на водителката во црн костим за капење, како и прекрасната насмевка со која ги плени гледачите покрај малите екрани.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Radulovic (@ana.radulovic)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ВИДЕО: Публиката во шок, Кортни Кардашијан извади транспарент среде концерт и соопшти дека е бремена

Angela

Болката е неподнослива: Богдана не може да застане на нозе по породувањето, сите се со неа, Вељко занеме од шокот

Angela

Коронавирусот го спречи Вардар да игра на Ф4 турнирот во Задар

Angela