EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Тажна фотографија на рашамараната албанска пејачка среде настап – кога ќе и го видите лицето и вие ќе преплашите (ФОТО)

Пејачката Ава Макс (29) настапи во Лос Анџелес кога момче се качи на бината и ја рашамара.

Имено Ава го продолжи настапот како ништо да не се случило, но во еден момент се фатила за главата.

-Вчера беше преубаво. Бевте неверојатни, потача таа.

Потоа објави фотографија на која се гледа како таа држи флаша со ладно пиво на окото за да ја ублажи болката и отокот.

-Добро сум, тоа е само гребаница, порача таа.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ФАНОВИТЕ СЕ ПЛАШАТ ЗА НЕА: Славната актерка објави дека ракот ѝ се проширил на мозокот

Angela

Aпликации кои мора да ги тргнете од вашиот мобилен телефон

Angela

ЦЕЦА ПЕЕ, НА ВЕЉКО МУ ЈА КИНАТ МАИЦАТА – од Анастасија ни трага ни глас во вилата, што се случуваше зад ѕидовите на Дедиње (ФОТО+ВИДЕО)

Angela