EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Тажна фотографија на рашамараната албанска пејачка среде настап – кога ќе и го видите лицето и вие ќе преплашите (ФОТО)

Пејачката Ава Макс (29) настапи во Лос Анџелес кога момче се качи на бината и ја рашамара.

Имено Ава го продолжи настапот како ништо да не се случило, но во еден момент се фатила за главата.

-Вчера беше преубаво. Бевте неверојатни, потача таа.

Потоа објави фотографија на која се гледа како таа држи флаша со ладно пиво на окото за да ја ублажи болката и отокот.

-Добро сум, тоа е само гребаница, порача таа.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Еве што треба да правите на вториот ден Велигден за да бидете среќни цела година, внимавајте со кого го поминувате денот!

Angela

Мартин „Некст Тајм“ се женеше: Ечеше во Кичево, младоженецот качен на тапан, а брат му лепи бакшиш (ФОТО)

Angela

Каква мајка таква ќерка: Каја го освојува светот на модата и нудат многу пари само за една работа – да биде нивно заштитно лице

Angela