EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ТАНГА И ПОГЛЕД ОД МИЛИОН ДОЛАРИ – Георгина Родригез го засени Роналдо истакнувајќи го голиот задник среде јахта (ФОТО)

Георгина Родригез го покажа своето совршено обликувано тело на фотографии во костим за капење.

Таа не можеше да одолее на убавото време, па се сончаше на јахтата, а друштво и правеше партнерот Кристијано Роналдо.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Партнерката на Роналдо често привлекува внимание со објавите на социјалните мрежи, а сега своите следбеници ги почести со фотографија во бикини.

Позираше во темнозелен костим за капење кој ги истакна сите нејзини облини. Кристијано, пак, се одлучи за класични машки шорцеви за капење во црна боја.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Одржана втората полуфинална вечер на Евровизија – ќе се изненадите од 10-те финалисти, особено оваа земја „НЕ ЗАСЛУЖИ“ да влезе (ВИДЕО)

Angela

Вознемирен коњ направи инцидент на крунисување на Чарлс Трети

Angela

Напиток кој прави ЧУДА за организмот, а потребни се само ДВЕ состојки

Angela