EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Тара Симов ужива во бременоста: Во мини бикини го покажа трудничкиот стомак (ФОТО)

Тара Симов е се поблиску до терминот за породување, а како што најави, таа ќе роди девојче.

На својот Инстаграм профил Тара редовно споделува фотографии со својот избраник и нема проблем да покаже како уживаат во љубовта, ниту да го слика трудничкиот стомак.

Поранешната учеснична во „Задруга“ денеска ги воодушеви сите со фотографии во костим за капење, на кои се гледа нејзиниот стомак.

Покажа колку ужива во благословената состојба, а тоа е јасно бидејќи нејзината насмевка се чини не го напушта лицето.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

ЈАСНИ ЗНАЦИ: На вашето тело му недостасува витамин Ц!

Angela

Први фотографии од Анастасија Ражнатовиќ на кои се смее и го пее овој голем хит – се врати во Белград, па од аеродром замина на забава со оваа личност (ФОТО)

Angela

Ана ослабе 50 килограми: Еве што јаде пејачката и како ја доведе фигурата до совршенство

Angela