EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Тања Савиќ се искачи на крстот на Водно од каде упати зборови кои се повеќе од емотивни – на кого ли ги посветува токму од Скопје (ФОТО)

Српската пејачка Тања Савиќ сподели фотографии од убавото Скопје и Милениумскиот крст на Водно.

Пејачката на својот Инсаграм профил сподели фотографии од главниот град на Македонија, но и емотивни зборови кои се прашуваа многумина што ли ја мачи таа.

„Сите вистински животи се убави и тешки“, напиша таа.

Пејачката на дел од фотографиите е со целосна насмевка на лицето, а очигледно нашиот воздух на врвот од планината Водно добро и дошол за да ги наполни батериите пред идните настапи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TANJA SAVIC (@tanja_savic_private)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Не спие со денови, се тепа со сопругот, а семејството крие ножеви од неа: Фановите загрижени по шокантниот документарец за Бритни Спирс

Angela

ДОДЕКА ВЕЉКО И ЦЕЦА МОЛЧАТ СЕ ОГЛАСИ И БРАТОТ НА ГУДЕЉ – тешките зборови и особено фотографијата ќе ја докрајчи Анастасија (ФОТО)

Angela

Трет син за Ана и Бастијан: Се породи убавата тенисерка

Angela