EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ТВЕРКАШЕ СО ЗАДНИКОТ, ПА ДОБИ ЧАША ВО ГЛАВА – додека мажите се ѕвереа, очигледно љубоморна девојка предизвика хаос во преполна дискотека (ВИДЕО)

Згодната српска пејачка која е една од најбараните во моментов за забави, Теодора Џехверовиќ позиаше во долна облека и како во стилот на ангелите на Викторија сикретс си додаде крилја.

Меѓу дузината воодушевувања од фановите, стигнаа и коментари дека немала потреба за фотошоп интервенција, односно за стеснување на струкот, зашто секако е згодна.

Сепак, не се сите воодушевени од младата пејачка.

Неодамна на настапот на Теодора Џехверовиќ се случи инцидент кога од публиката во една дискотека ѝ беше фрлена чаша полна со пиво.

Имено, за време на настапот на Теодора, без да се посомнева дека ќе има проблем, пејачката ја вжешти атмосферата со своите секси танцови потези. Тогаш во еден момент се слушна вресок од публиката, а потоа чаша полна пиво прелета кон Џехверовиќ, по што таа извика преку микрофонот.

– Кој го направи ова? Кој? Како ви изгледа ова? Што е поентата, не разбирам? Фрлање шишиња и чаши, не сме затоа тука – извика Теодора.

Потоа пејачката се созема и продолжи со својот настап, а повеќе детали погледнете во продолжение:

@idjshowfunny #foryou #viral #balkan #teodoradzehverovic #mahrina @TeodoRa @mahrinaye ♬ original sound – idjshow

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Теа Таировиќ за неа е НУЛА: Душица прима бакшиш секаде, на гради, во гаќички… (ВИДЕО)

Angela

Ексклузивно ВИДЕО: Прва навивачка химна од навивачите за ракометната репрезентација за ЕП

Angela

ТРАГЕДИЈА ВО СЕМЕЈСТВОТО НА ПОЗНАТИОТ БОСАНСКИ ПЕЈАЧ – неговиот син почина на прагот пред да стане татко! (ФОТО)

Angela