EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Тело како ремек-дело: Селма се секси фотографија ја истакна природната убавина

Познатата актерка Селма Хаек неодамна објави атрактивна фотографија во сини бикини, а вниманието на јавноста го привлече нејзината завидна фигура која уште еднаш ги привлече воздишките на нејзините обожаватели.

Нејзините бујни гради во преден план, а во целост се истакна природната убавина на Селма. Актерката, верувале или не, има 56 години.

„Некои луѓе не сакаат мрачни денови, но мислам дека секој ден е скапоцен“ – напишала таа.

Коментарите на бројните следбеници само се нижеа, а повеќето од нив и даваа комплименти на актерката за тоа колку убаво изгледа.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Ботас за најактуелната тема во Формула 1: Ова станува сериозен проблем

Angela

Ана Ивановиќ објави фотографија од јајцата, а сите се чудат за една работа (ФОТО)

Angela

НЕМА НЕКОЈ КОЈ НЕ СЕ СЕЌАВА: Сите ја обожуваа Руслана, а денес годините си го направија своето – нема да поверувате колку има! (ФОТО)

Angela