EXCLUSIVE MK
Македонија НАСЛОВНА

Температури во пад: Еве ја временската прогноза за следните денови

Сончево време ќе преовладува во Македонија во следните неколку дена.

Ветерот од северен правец ќе предизвика дневната температура да биде пониска за неколку степени.

Денес попладне на места се очекува пороен дожд и грмежи.

Максималните температури ќе се движат од 24 до 35 степени Целзиусови.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Цела плажа зјапаше во нејзиниот УЛТРА ОБЛИКУВАН ЗАДНИК во микро гаќички: Стана и го покажа СОВРШЕНОТО ТЕЛО од најлудите соништа на мажите

Angela

Како хороскопските знаци изразуваат љубов?

Angela

Досега 870 граѓани по втор пат се заразиле од Ковид-19

Angela