EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ТЕМПИРАНА БОМБА НА 43 ГОДИНИ – српската пејачка не слушнала за градник, секоја фотографија е мелем за машките очи, особено една е (+18)

Ивана Стаменковиќ Синди голема популарност стекна како членка на групата „Моделс“, тогаш важејќи за една од најзгодните жени во регионот.

Меѓутоа, Ивана и сега ги мами сите машки погледи каде и да се појави со своето заносно тело и атрактивен изглед.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Stamenkovic (@sindi_models)

Таа денес има 43 години, а судејќи по се, тие за неа се само број, пејачката е посекси од било кога и изгледа како темпирана бомба.

Во слободно време често споделува фотографии на Инстаграм каде веќе и врапчињата знаат дека обожува да не носи градник на себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Stamenkovic (@sindi_models)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Stamenkovic (@sindi_models)

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Меѓу 14-те загинати во пожарот во Тетово има и еден посетител

Angela

Теодора се огласи за нејзиниот порно-аудио скандал: Злосторство е тоа што ми беше направено (ВИДЕО)

Angela

Меси е бледа копија на себе, треба да научи дека во ПСЖ ги нема привилегиите кои го имаше во Барселона

Angela