EXCLUSIVE MK
Занимливости НАСЛОВНА

ТЕЈЛОР СВИФТ СЕ ЗАКАШЛА ПРЕД 60 ИЛЈАДИ ЛУЃЕ, А ТИЕ СЕ ЗАЛЕДИЈА ОД ЗБОРОВИТЕ ПОТОА: Боже мој дали виде некој од вас што се случи? (ВИДЕО)

Концертот на Тејлор Свифт во Чикаго пред околу 60.000 гледачи бил прекинат за момент кога инсект и влегол во устата и пејачката го проголтала.
На видеото снимено од гледачите на концертот, се гледа како Тејлор Свифт ја прекинува песната и кашла.

„Голтнав инсект. Се извинувам“, кажа пејачката.

Свифт брзо се обиде да го надмине изненадувањето велејќи: „Ох, тоа е одлично. Боже мој, дали некој од вас виде што се случи?’

Концертот на Тејлор Свифт во Чикаго пред околу 60.000 гледачи бил прекинат за момент кога инсект и влегол во устата и пејачката го проголтала.

На видеото снимено од гледачите на концертот, се гледа како Тејлор Свифт ја прекинува песната и кашла.

„Голтнав инсект. Се извинувам“, кажа пејачката.

Свифт брзо се обиде да го надмине изненадувањето велејќи: „Ох, тоа е одлично. Боже мој, дали некој од вас виде што се случи?’

Потоа се обиде да остане смирена, пејачката рече: „Во ред е, го проголтав“.

„На крајот на краиштата, беше забавно“ , рече Тејлор Свифт и продолжи со концертот.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Јоргован – цвеќе кое е симболот на Велигден и според легендата процветал по благословот на Богородица

Angela

Џенифер Лопез си го покажа лицето без грамче шминка: Преубава е! (ФОТО)

Angela

Се огласи момчето кое ја удри Бебе Реџа во главата со телефон откако го покажа двоглавиот орел – од причината ќе подзинете, многумина се сложуваат (ФОТО)

Angela