EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ТОА МУ ГО ОСТАВИ ВО АМАНЕТ АРКАН НА ВЕЉКО – синот на Цеца го носеше на сопствената свадба, а од тој ден не го извади од себе (ФОТО)

Познато е дека Вељко, Анастасија и Цеца негуваат и почитуваат се што имаат наследено од нивниот татко и сопруг.

Вељко кога се ожени пред неколку години на раката носеше часовник од својот покоен татко за кој и вети на својата мајка дека ќе го носи кога ќе прави свадба.

Часовникот Вељко од денот на свадбата не го симнува од себе и има посебно значење во неговото срце.

Инаку роденденот на Аркан пред два дена беше најрадосен во семејството Ражнатовиќ откако внукот на Цеца, Крстан се роди токму на тој ден.

Аркан кога беше убиен Вељко имаше четири, а Анастасија две години и речиси да не се сеќаваат на него.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Победникот на „Ѕвездите на Гранд“ итно опериран: Ги вознемири сите со слика од болница, главата му е во завој – еве што открива (ФОТО)

Angela

Поранешната на Аца Лукас ги остава мажите без здив: Соња го прослави роденденот во секси издание (ФОТО)

Angela

Сончево со умерена облачност, попладне со услови за краткотраен пороен дожд

Angela