EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ТОА МУ ГО ОСТАВИ ВО АМАНЕТ АРКАН НА ВЕЉКО – синот на Цеца го носеше на сопствената свадба, а од тој ден не го извади од себе (ФОТО)

Познато е дека Вељко, Анастасија и Цеца негуваат и почитуваат се што имаат наследено од нивниот татко и сопруг.

Вељко кога се ожени пред неколку години на раката носеше часовник од својот покоен татко за кој и вети на својата мајка дека ќе го носи кога ќе прави свадба.

Часовникот Вељко од денот на свадбата не го симнува од себе и има посебно значење во неговото срце.

Инаку роденденот на Аркан пред два дена беше најрадосен во семејството Ражнатовиќ откако внукот на Цеца, Крстан се роди токму на тој ден.

Аркан кога беше убиен Вељко имаше четири, а Анастасија две години и речиси да не се сеќаваат на него.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Работи кои според ФЕНГ ШУИ не треба да ги чувате на фрижидерот: Ќе привлечат негативна енергија и финансиски проблеми

Angela

Овошјето кое жените над 50 години треба да го воведат во исхраната: Сојузник на убавината и витката става и борец против стареењето

Angela

Angela