EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Светот на познатите

Том Круз полудел по Шакира: Постојано и испраќа цвеќе, детали за новата холивудска романса

Тема број еден во пишувањата на светските медиумите се пејачката Шакира и холивудскиот актер Том Круз, кои заедно се појавија на Формула 1 трката во Мајами.

-Така е, на Том Круз многу му се допаѓа Шакира!, ова за „Page Six“ го потврди извор близок до актерот.

Шакира и Круз предизвикаа големо внимание на нивната средба во Мајами, на Формула 1 трката минатиот викенд. Поточно, изворот рекол дека Том е „романтично заинтересиран“ за Шакира.

Двојката бил неразделна додека ги обиколувала болидите пред почетокот на трката, а разговорот го продолжиле во ВИП-ложата.

Колумбијката, која моментално живее на Флорида, раскина минатото лето со фудбалската ѕвезда Жерар Пике, со кој ги има синовите Саша и Милан. Главната причина беше неговото неверство и врската со Клара Чиа Марти.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

НА ВЕЛИГДЕН ПРИКОВАН ЗА КРЕВЕТ – Дарко Лазиќ не може да стане, неговата девојка му ги преврзува раните (ФОТО)

Angela

„Гледам само на едното око“: Наташа “распали“ по оние кои го бранат Кариќ, тој е во притвор

Angela

Кик бокс клубот Шампион од балканскиот куп „Balkans best fighters“ во Ниш се закити со 8 медали

Angela