EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Тој е генерација на нејзините синови: Овој маж ја љуби Лидија Вукичевиќ (ФОТО)

На пошироката јавност веќе извесно време и е позната информацијата дека Лидија Вукичевиќ е лудо вљубена во згоден сликар, роден на нашите простори и со постојана адреса во Италија.

Од првите информации кои стигнаа до медиумите за новата етапа од емотивниот живот на актерката, се шпекулираше дека ја освоил маж кој е на возраст на нејзините синови Андреј и Давид.

На профилот на актерката се појави момчето на Лидије Вукичевиќ, што е првпат по година ипол од врската, а во оваа прилика целата јавност можеше да се увери какви посебни квалитети поседува, дали навистина е толку шармантен…

Наводно, тој пред неколку дена отпатувал во Србија кај неа, а потоа заедно посетиле кафеана и лудо се забавувале за што сведочат  видеа и фотографии.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Ако ова ви стои пред врата повикувате беда и несреќа: Особено и оваа грешка сите ја прават во кујната!

Angela

Машки грешки во сексот кои жените не ги простуваат многу лесно

Angela

СИТЕ МИСЛЕА ЌЕ СЕ ЗЕМАТ И ЌЕ ИМААТ ДЕЦА: И поранешниот на Анастасија не издржа, откри дека чека принова – нема да и биде добро на пејачката од оваа фотографија!

Angela