EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ТРАГЕДИЈА ВО СЕМЕЈСТВОТО НА ПОЗНАТИОТ БОСАНСКИ ПЕЈАЧ – неговиот син почина на прагот пред да стане татко! (ФОТО)

Синот на босанскиот пејач Енис Беговиќ (58), Армин починал денес во Клиничкиот центар во Сараево, пренесуваат босанските медиуми.

Како што пишуваат тие, Армин имал само 29 години и наскоро требало да стане татко.

Армин живеел во Сараево, а според последните податоци работел во Министерството за надворешни работи на БиХ.

Инаку пејачот со сопругата Аземин ги има двете деца, ќерката Аријана и синот Армин.

Кога сфатив дека ќе бидам татко се почувствувам одлично. Имав некое пречувство дека ќе биде девојче, ја замислував со плава кадрава коса и сини очи, кои таа навистина ги има. Тоа е неверојатно, никој не веруваше, раскажал во една прилика пејачот.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Колку често и како да ги перете фармерките, одговорот на дизајнерите ќе ве изненади

Angela

ФАНОВИТЕ СЕ ПЛАШАТ ЗА НЕА: Славната актерка објави дека ракот ѝ се проширил на мозокот

Angela

УХМР: Сончево и топло време со температури до 37 степени

Angela