EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Останато

Трет син за Ана и Бастијан: Се породи убавата тенисерка

Поранешната српска тенисерка Ана Ивановиќ се породи, јавуваат српските медиуми.

Таа роди момче.

Инаку, ова е третиот син од бракот со познатиот германски фудбалер Бастијан Швајнштајгер.

Да потсетиме, двајцата се во брак од 2016 година.

Лука го добија во 2018 година, а Леон една година подоцна.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

На секоја цигара ќе има предупредување за опасностите од тутунот- оваа земја прва ги воведува ознаките

Angela

МИЛИОНСКА СУМА КОЈА ЈА НЕМА НИТУ ЦЕЦА – Лепа Брена се качи на маса со чаша вино среде јахтата која ја купи во кеш за посебен повод! (ФОТО)

Angela

Облачно и ветровито време со температури до 17 степени

Angela