EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Трогателната објава на Марија Шерифовиќ по веста за смртта на Саша Видиќ (ФОТО)

Многу пријатели и колеги на социјалните мрежи се простуваат од Саша Видиќ, кој почина денеска на 52-годишна возраст.

Веста за неговата смрт ја потресе и поп-ѕвездата Марија Шерифовиќ, која објави фотографијата на Видиќ и емотивните зборови.

„Ако веќе си решил… И ако така морало… Почивај во мир – напиша Марија Шерифовиќ.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Овие намирници се ЗАБРАНЕТИ за лицата кои имаат проблеми со срце и висок притисок

Angela

Се испружи на подот и легна на земјата – Ана Николиќ ги шокираше следбениците на Инстаграм, оваа фотографија не се „чува“ ниту во приватната архива (ФОТО)

Angela

Училиште во Турција ќе се вика „Македонија“ во знак на благодарност за солидарноста по земјотресот

Angela