EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Трогателната објава на Марија Шерифовиќ по веста за смртта на Саша Видиќ (ФОТО)

Многу пријатели и колеги на социјалните мрежи се простуваат од Саша Видиќ, кој почина денеска на 52-годишна возраст.

Веста за неговата смрт ја потресе и поп-ѕвездата Марија Шерифовиќ, која објави фотографијата на Видиќ и емотивните зборови.

„Ако веќе си решил… И ако така морало… Почивај во мир – напиша Марија Шерифовиќ.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Пејачката од „Ѕвездите на гранд“ се разведе од сопругот, па ослабе 100 килограми: Погледнете како денес изгледа Крстина, устата ќе ви падне до земја! (ФОТО)

Angela

Дневен хороскоп за понеделник (16.08.2021)

Angela

НАСА откри колку земјотреси констатирала мисијата на Марс

Angela