EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Убавата Хелена провоцира во бременоста: Го покажа стомакот, но и градите (ФОТО)

Хелена Топаловиќ, ќерката на пејачот Милан Топаловиќ Топалко е бремена, а таа и нејзиниот сопруг Драган Алексиќ тајно кажале „да“ во септември 2021 година и наскоро ќе станат родители.

Имено, веќе подолго време се шпекулираше дека таа е во блажена состојба, а сега го покажа и стомакот.

Хелена позираше пред огледалото во лифтот, а носеше тесен бел фустан, кој имаше огромно деколте и шлиц кој го откриваше нејзиниот гол труднички стомак, а следеа бурни реакции:

„Каде отиде така облечена?“, „Штета е што се облекува толку провокативно“, „Намали го ова барем сега кога си бремена“, „Ова е навистина премногу“ – беа дел од коментарите.

 

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Дневен хороскоп – овој знак го игнорира саканата личност, а еве што ги очекува биковите

Angela

За да бидат максимално задоволени, жените сакаат сексуалниот чин да трае подолго

Angela

Дневен хороскоп – овој знак да не се грижи за ситници, а особено еден ќе добие финансиска добивка која не ја очекува!

Angela