EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Ужива во бременоста – Антониа Гиговска го покажа голото трудничко стомаче, веќе „не може“ да сокрие дека чека принова (ФОТО)

По смелата маска за 1-ви Април во разголено издание, Антониа сега ужива во домашна атмосфера покажувајќи го својот труднички стомак.

Антониа Гиговска и нејзиниот партнер Роберт Спасенцовски уживаат во периодот на исчекување на нивното прво дете.

Сега, таа на Инстаграм Стори објави како си го милува трудничкото стомаче, облечена само во спортски градник.

Очигледно ужива во периодот на бременоста.

Во првиот триместар таа се пожали на умор и акни, но очигледно тоа е зад неа и сега има релаксирачки труднички денови.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Контроверзната водителка не престанува да се бламира: Јована Јеремиќ доби бизарен напад на смеа среде разговор (ВИДЕО)

Angela

Кипарскиот претставник згрозен од овој потег на соседите – стручното жири од неговата земја откри МЕГА СКАНДАЛ, ќе има корекција во цела табела?

Angela

Трите најљубоморни хороскопски знаци

Angela