EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Умешно го прикрива големиот труднички стомак – Анастасија позираше во фустан кој го посакува секоја девојка, изгледа како од бајките (ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ ужива во својата бременост, додека времето го поминува во Севиља во своето момче Немања Гудељ.

Таа иако далеку од дома, преку својот Инстаграм профил споделува секојдневно моменти од својот живот таму, а сега објави и фотографии каде повторно позира во блажена состојба.

Пејачката позираше во фустан кој потсетува на ликовите од Дизни филмовите, а следбениците ја споредија со убавицата од  филмот „Убавицата и ѕверот“.

Инаку паров во месец јули ќе прави интимна венчавка во Шпанија со многу мал број на гости.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Не мора да одите во пекара: Направете БУРЕК СО МЕСО дома (РЕЦЕПТ+ВИДЕО)

Angela

Прва нова песна на „Парни Валјак“ по смртта на Аки

Angela

Пет мисли кои на мажите им поминуваат низ глава кога ќе видат гола жена

Angela