EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

Фотографија стара три децении: Еве како изгледала Дара Бубамара пред естетските корекции

Дара Бубамара никогаш не ги криела своите естетски корекции, па многу често зборувала за своите процедури. Меѓутоа, деновиве низ социјалните мрежи кружи фотографија од почетокот на нејзината кариера на која пејачката е сосема природна.

Естетска корекција секако делуваше во текот на нејзината тридецениска кариера, а највпечатлива промена дефинитивно се нејзините гради, кои таа ги правеше неколку пати низ годините.

-Често менувам силикони, пред се затоа што морам. Слушам како некои колешки ме озборуваат, но можат само да плукаат под мојот прозорец. Ги следам светските трендови, има многу повеќе лажен морал, изјави таа за медиумите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @estradni.arhiv

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

(ФОТО) Ќерката на Брус Вилис со потресна исповед: „Бев презафатена со моите болести да го забележам тонењето на татко ми“

Angela

Водолијата да биде потолерантна, Вагата се заплеткала во маѓепсан круг

Angela

Посебни видови на доверба во емоционалните врски

Angela