EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Анабела заврши во болница

Пејачката Анабела Атијас неодамна се врати на сцената и објави нова песна. Сега ги загрижи овожавателите откако објави дека е во болница.

Таа и нејзината ќерка Луна на Инстаграм објавија фотографија од пејачката на која се гледа како прима инфузија.

-Во болест и во здравје“, напиша пејачката на оваа социјална мрежа.

Инаку, Луна и нејзиниот сопруг Марко Миљковиќ за неколку месеци ќе станат родителите на уште една ќерка.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Во тек е етапната исплата на августовските пензии

Angela

Лепа Брена и Сенидах паднаа пред камерите додека се снимаа за промоцијата на концертот во Белград

Angela

ГО ДРЖАТ ОД ДВЕТЕ СТРАНИ ЗА РАМЕНАТА ДА НЕ СЕ СРУШИ НА ЗЕМЈА – познатиот пејач го погреба синот, познатите колеги се давеа во солзи! (ФОТО)

Angela