EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Анастасија и Немања го напуштија Белград, фудбалерот не ја испушта од прегратка, а еве каде ги полнат батериите

Српската пејачка, Анастасија Ражнатовиќ по неколку месеци и по трагедијата која и се случи дојде во Белград, но не остана долго.

Таа во Белград пристигна од Будимпешта каде го следеше своето момче кој играше финале во Лига Европа, а истото го освои.

Таса беше присутна и на роденденот на внукот Жељко, но набрзо се упати кон Требиње со Немања.

Со нив на ова патување е братот на Немања, Драган, неговата девојка, таткото на Немања и нивниот возач.

Фудбалерот на Севиља објави заедничко селфи од овој град во Херцеговина. На фотографијата се гушка со Анастасија, а со нив се и неговиот брат и неговата девојка.

Анастасија полека се опоравува од неодамнешната загуба на бебето, а Гудељ целото свое внимание го посветува на неа.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Филипче: За влез и излез од земјава ќе се бара сертификат, потврда или негативен тест

Angela

МЗ: Пристигнаа 20.000 вакцини Астра Зенека донација од Хрватска

Angela

Кафето, алкохолот и месото се штетни за бубрезите

Angela