EXCLUSIVE MK
НАСЛОВНА Останато

ФОТО: Ана Ивановиќ го покажа трудничкиот стомак и откри како функционира нејзиниот мозок

Српската тенисерка Ана Ивановиќ ужива во трудничките денови, а среќата ја сподели со следбениците на Инстаграм, објавувајќи нова фотографија на која се гледа нејзиниот труднички стомак.

„Со трудничкиот мозок може да заборавите многу работи, но секогаш останува воодушевувањето“, стои во описот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Ivanović (@anaivanovic)

Убавата тенисерка доби голем број комплименти за својот изглед.

Ана ќе се породи во втората половина на оваа година, а синовите Лука и Леон најверојатно ќе добијат уште еден брат.

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕ ДА ПРОЧИТАТЕ И ЗА ...

Десет “брзи” совети за фитнес

nenad

Еве зошто е добро да водите љубов со музика!

nenad

Рома победи со пет гола во КЛ, но Мурињо пак не е задоволен

Angela